Čerpadlo Comfort získalo ocenění v soutěži Plus X Award

Délka čtení: 1 min., 10 sec.
Čerpadlo Comfort získalo ocenění v soutěži Plus X Award

Čerpadlo Comfort BU/BXU společnosti Grundfos určené pro cirkulaci teplé vody získalo na letošním ročníku soutěže Plus X Award cenu za „Nejlepší výrobek roku 2021“.

Čerpadlo Comfort BU/BXU společnosti Grundfos určené pro cirkulaci teplé vody získalo na letošním ročníku soutěže Plus X Award cenu za „Nejlepší výrobek roku 2021“. Během podrobného hodnocení se navíc výrobku dostalo výjimečného uznání od poroty a stal se prvním výrobkem společnosti Grundfos, který získal pečeť kvality Plus X Award v pěti ze sedmi kategorií: Vysoká kvalita, Design, Snadné použití, Funkčnost a Ekologie.

Čerpadlo Comfort BU/BXU je v ČR prodáváno pod obchodním názvem Comfort BDT/BXDT.

Díky porotě skládající se z nezávislých odborníků z více než 80 oborů, 23 strategických partnerů a účasti více než 700 mezinárodních značek je Plus X Award největší světovou cenou za inovace v oblasti technologií, sportu a životního stylu. Sedm kategorií pečetí kvality tak oceňuje výrobky se skutečnou přidanou hodnotou. Cena mimo jiné oceňuje inovativní technologii a výjimečný design výrobku, jakož i jeho ergonomické a ekologické vlastnosti. Výrobky, které ve své kategorii obzvláště vynikají, jsou rovněž prohlášeny „Nejlepším výrobkem roku“. Cena Plus X Award je mezinárodně uznávaným oceněním, které se uděluje již 18 let.

Čtěte celou zprávu zde