Zveme vás do kina na nového Bonda

Délka čtení: 1 min., 16 sec.
Zveme vás do kina na nového Bonda

Dovolujeme si vás pozvat na soukromou projekci pokračování série s Jamesem Bondem - Není čas zemřít. Pozvánka platí pro naše obchodní partnery, jejich zaměstance a zákazníky nakupující čerpadla Grundfos, dále pro členy Grundfos pro instalatéry nebo Grundfos Premium s doprovodem jedné další osoby.

Časy a místa promítání filmu NENÍ ČAS ZEMŘÍT:

11.10.2021 – Plzeň, Cinestar – OC Olympia
12.10.2021 – Praha, Autokino Strahov !změna oproti původně plánovánému filmu Zátopek!
13.10.2021 – Liberec, Cinestar - OC Nisa - KAPACITA NAPLNĚNA
13.10.2021 – Brno, Cinemacity, OC Olympia - KAPACITA NAPLNĚNA
14.10.2021 – Pardubice, Cinestar - OC Grand - KAPACITA NAPLNĚNA
14.10.2021 – Zlín, Golden Apple Cinema

Svou účast a rezervaci počtu míst prosím potvrďte na lkrchnakova@grundfos.com a počkejte na potvrzení rezervace. Počet míst je omezený!

Akce začínají vždy v 18hod.  Vstup na akci se řídí platnými hygienickými opatřeními.  Každý návštěvník od nás dostane kino menu (popcorn + nápoj). Doporučujeme na akci přijít v předstihu a mít tak dostatek času na vyzvednutí občerstvení. V každém kině v předsálí u pokladen budou přítomní zástupci společnosti Grundfos, kteří vás uvedou do správného sálu a předají další potřebné informace.

Dodatečné informace k autokinu: V autě může být libovolný počet osob, auto může být nastartované, pokud by byla zima, zvuk filmu přijímáte přes autorádio.

Rezervací míst a účastí na akci souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů (jméno, příjmení a email) pro účely zajištění této akce.

Galerie